Concello de Oleiros

Concello de Oleiros

 
Portada » O Concello » A Fábrica
   

NOVAS

     
« Atrás

TROFEO DE FUTBOL CONCELLO DE OLEIROS

Oito equipos do municipio que actualmente practican este deporte enfrontaranse nesta histórica competición na súa edición 50. 

Os equipos que participarán neste torneo están encadrados en dous grupos. De cada un deles obteñen o pase para a semifinal os dous mellores, que se enfrontarán en dous partidos para decidir os equipos que xogan a final. Este interesante partido terá lugar no campo Municipal de Leonardo Maceiras en Dos Regos o vindeiro 31 de agosto.

FINAL

31/08/2019

18.00

LEONARDO MACEIRAS

   

 

SEMIFINAIS

17/08/2019

U.CAMPESTRE

XUV. DORNEDA

 19:00

 O REDONDO

18/08/2019

C.D. OBRERO

S.D. HERCULES

19:00 

E. PARDO CONCHADO 

24/08/2019

XUV. DORNEDA

U.CAMPESTRE

19:00 

NANO GARCIA 

25/08/2019

S.D. HERCULES

C.D. OBRERO

19:00 

ANIDO 

  

 

CLASIFICATORIAS

DÍA

HORA

CAMPO

PARTIDO

GRUPO

RESULTADO

03/08/2019

18.00

O REDONDO

U.CAMPESTRE

SANTA CRUZ C.F.

A

2-1 

03/08/2019

18.00

NANO GARCIA

XUV. DORNEDA

MARINO C.F.

B

2-0

04/08/2019

18.00

NANO GARCIA

MERCURIO IÑAS

S.D. HERCULES

A

1-2

04/08/2019

18.00

E. PARDO CONCHADO

C.D. OBRERO

AT SAN PEDRO

B

3-2

07/08/2019

20.00

ANIDO

S.D. HERCULES

SANTA CRUZ C.F.

A

2-1

07/08/2019

20.00

NANO GARCIA

XUV. DORNEDA

AT. SAN PEDRO

B

3-1

08/08/2019

20.00

NANO GARCIA

MERCURIO IÑAS

U.CAMPESTRE

A

2-1

08/08/2019

20.00

E. PARDO CONCHADO

C.D. OBRERO

MARINO C.F.

B

2-1

10/08/2019

18.00

O Redondo

U.CAMPESTRE

S.D. HERCULES

A

 2-2

10/08/2019

18.00

LEONARDO MACEIRAS

SANTA CRUZ C.F.

MERCURIO IÑAS

A

5-0 

11/08/2019

18.00

NANO GARCIA

XUV. DORNEDA

C.D. OBRERO

B

2-0 

11/08/2019

18.00

O XABRÓN

MARINO C.F.

AT SAN PEDRO

B

1-1 

 

 

GRUPO A

CLASIFICACIÓN PROVISIONAL

EQUIPO

J

G

E

P

Ptos

GF

GC

DF

U. CAMPESTRE

2

2

0

0

6

4

2

2

HÉRCULES

2

1

0

1

3

3

3

0

MERCURIO IÑÁS

2

1

0

1

3

3

3

0

SANTA CRUZ CF

2

0

0

2

0

2

4

-2

 

 

GRUPO B

CLASIFICACIÓN PROVISIONAL

EQUIPO

J

G

E

P

Ptos

GF

GC

DF

XUV. DORNEDA

2

2

0

0

6

5

1

4

C.D. OBRERO

2

2

0

0

6

5

3

2

AT SAN PEDRO

2

0

0

2

0

3

6

-3

MARINO C.F.

1

0

0

1

0

0

2

-2

TROFEO DE FUTBOL CONCELLO DE OLEIROS

Oito equipos do municipio que actualmente practican este deporte enfrontaranse nesta histórica competición na súa edición 50. 

Os equipos que participarán neste torneo están encadrados en dous grupos. De cada un deles obteñen o pase para a semifinal os dous mellores, que se enfrontarán en dous partidos para decidir os equipos que xogan a final. Este interesante partido terá lugar no campo Municipal de Leonardo Maceiras en Dos Regos o vindeiro 31 de agosto.

FINAL

31/08/2019

18.00

LEONARDO MACEIRAS

   

 

SEMIFINAIS

17/08/2019

U.CAMPESTRE

XUV. DORNEDA

 19:00

 O REDONDO

18/08/2019

C.D. OBRERO

S.D. HERCULES

19:00 

E. PARDO CONCHADO 

24/08/2019

XUV. DORNEDA

U.CAMPESTRE

19:00 

NANO GARCIA 

25/08/2019

S.D. HERCULES

C.D. OBRERO

19:00 

ANIDO 

  

 

CLASIFICATORIAS

DÍA

HORA

CAMPO

PARTIDO

GRUPO

RESULTADO

03/08/2019

18.00

O REDONDO

U.CAMPESTRE

SANTA CRUZ C.F.

A

2-1 

03/08/2019

18.00

NANO GARCIA

XUV. DORNEDA

MARINO C.F.

B

2-0

04/08/2019

18.00

NANO GARCIA

MERCURIO IÑAS

S.D. HERCULES

A

1-2

04/08/2019

18.00

E. PARDO CONCHADO

C.D. OBRERO

AT SAN PEDRO

B

3-2

07/08/2019

20.00

ANIDO

S.D. HERCULES

SANTA CRUZ C.F.

A

2-1

07/08/2019

20.00

NANO GARCIA

XUV. DORNEDA

AT. SAN PEDRO

B

3-1

08/08/2019

20.00

NANO GARCIA

MERCURIO IÑAS

U.CAMPESTRE

A

2-1

08/08/2019

20.00

E. PARDO CONCHADO

C.D. OBRERO

MARINO C.F.

B

2-1

10/08/2019

18.00

O Redondo

U.CAMPESTRE

S.D. HERCULES

A

 2-2

10/08/2019

18.00

LEONARDO MACEIRAS

SANTA CRUZ C.F.

MERCURIO IÑAS

A

5-0 

11/08/2019

18.00

NANO GARCIA

XUV. DORNEDA

C.D. OBRERO

B

2-0 

11/08/2019

18.00

O XABRÓN

MARINO C.F.

AT SAN PEDRO

B

1-1 

 

 

GRUPO A

CLASIFICACIÓN PROVISIONAL

EQUIPO

J

G

E

P

Ptos

GF

GC

DF

U. CAMPESTRE

2

2

0

0

6

4

2

2

HÉRCULES

2

1

0

1

3

3

3

0

MERCURIO IÑÁS

2

1

0

1

3

3

3

0

SANTA CRUZ CF

2

0

0

2

0

2

4

-2

 

 

GRUPO B

CLASIFICACIÓN PROVISIONAL

EQUIPO

J

G

E

P

Ptos

GF

GC

DF

XUV. DORNEDA

2

2

0

0

6

5

1

4

C.D. OBRERO

2

2

0

0

6

5

3

2

AT SAN PEDRO

2

0

0

2

0

3

6

-3

MARINO C.F.

1

0

0

1

0

0

2

-2

Entidades financiadoras
Goberno de España Comunidade Económica Europea Plan Avanza